خبر خبر

مديرکل منابع انساني و تشکيلات: تمام تلاش خود را در جهت اصلاح و بهبود ساختار انجام مي دهيم
مديرکل منابع انساني و تشکيلات: تمام تلاش خود را در جهت اصلاح و بهبود ساختار انجام مي دهيم
معاون توسعه مديريت و منابع و مديرکل منابع انساني و تشکيلات شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در نشست صميمانه با کارکنان اداره کل فرودگاههاي استان هرمزگان، سياست هاي آتي حوزه منابع انساني را تشريح کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان هرمزگان؛ در این نشست صمیمانه که همت علی شاه نظری و مدیرکل منابع انساني و تشکيلات و ابوذر ضیایی مدیرکل فرودگاه های استان هرمزگان حضور داشتند، در خصوص محورهای توجه به نگهداشت نيروي انساني به عنوان سرمايه هاي اصلي شركت، پيگيري حق مرزي كاركنان، اولويت فرودگاههاي كم برخوردار در استخدام، جذب و بهره مندی از نیروهای بومی در فرودگاه های کم برخوردار با رویکرد ماندگاری نیروها، بازنگري ساختار تشكيلاتي شركت، توجه به امور رفاهي همكاران شاغل و بازنشسته صحبت شد.

شاه نظری در این نشست کلید موفقیت هر سازمان را بهره مندی از نیروهای موثر دانست و گفت: اصلاح ساختار رتبه بندی باید به گونه ای صورت گیرد که بهره گیری و انتصاب نیروها در حوزه های استانی به خود واحدها تفویض اختیار شود.

وی همچنین از همسان سازی حقوق بازنشستگان شرکت خبر داد و اظهار داشت: ما تمام تلاش خود را جهت اصلاح و بهبود ساختار با هدف منتفع نمودن همکاران بازنشسته و نیز همکاران مشغول به کار خواهیم داشت.

مدیرکل منابع انسانی و تشکیلات با اشاره به نقش اثرگذار روابط عمومی در سازمان ها ضمن قدردانی از دیدگاه مثبت مدیرعامل و معاون توسعه مدیریت و منابع در این زمینه، افزود: ما خواهان اصلاح در راستای استاندارد سازی نمودار سازمانی و فعالیت های روابط عمومی ها در همه زیر مجموعه های شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران هستیم.

گفتنی است؛ بازدید از قسمت های مختلف فرودگاه بین المللی بندرعباس از دیگر برنامه های سفر شورمیج و شاه  نظری به استان هرمزگان بود

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد