خبر خبر

پيام مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها به‌مناسب روز جهاني مراقبت پرواز؛
نقش بي‌بديل کنترلرها در ايجاد فضاي ايمن و امن هوايي کشور
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي 20 اکتبر روز جهاني کنترلرهاي ترافيک هوايي را تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران؛ سیاوش امیرمکری در این پیام کنترل و هدایت هواپیما را یکی از وظایف خطیر در مجموعه‌ صنعت هوایی عنوان کرده است که هدف آن ایجاد بستری مناسب برای حرکت روان ترافیک هوایی و همچنین ارائه اطلاعات ضروری جهت حفظ ایمنی پروازها و کمک به سهولت پرواز است.

وی در این پیام با اشاره فشار تحریم‌های کم‌سابقه چهل سال گذشته، نقش بی‌بدیل اهالی صنعت هوایی، بویژه کنترلرها را در ایجاد فضای ایمن و امن هوایی کشور، یادآور شده آورده است: بی‌تردید افزایش بهره‌وري صنعت حمل‌ونقل هوايي و اعتماد مضاعف نسبت به عملیات هوانوردی در کشور مرهون تلاش‌های متخصصانی  است‌ که‌ پروازها را در مسیرهای ورودی و خروجی کشور رصد می‌کنند.

در بخش پایانی پیام مدیرعامل شرکت فرودگاه ها آمده است: اینجانب ۲۸ مهر (۲۰ اکتبر)، روز جهانی مراقبت پرواز را به مراقبان پروازها و جامعه هوانوردی کشور، تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون مجموعه معظم شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران را در خدمت‌رسانی به مردم شریف کشورمان را از درگاه احدیت خواستارم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد