خبر خبر

مدير کل منابع انساني، تشکيلات و آموزش
سه اولويت مهم حوزه منابع انساني براي 6 ماهه اول سال جاري مشخص و ابلاغ شد
در سه حوزه آموزش و پژوهش، ساختارها و تشکيلات و پرسنلي و منابع انساني اولويت هاي کاري ۶ ماهه اول سال ۹۹ شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران براساس سياست هاي مديرعامل تهيه و ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران؛ احمد مظفر ضمن تبريک روز ملي منابع انساني به همکاران ستادي و فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت: بسياري از بزرگان اين حوزه و دانشمندان جهاني موضوعات و نکات بسيار مهمي را درباره جايگاه منابع انساني در سازمان ها مطرح کرده اند.

وي افزود: حوزه منابع انساني به دليل ضريب نفوذ بالايي که در هر سازمان دارد بسيار جايگاه مهمي است.

مظفر عنوان کرد: حوزه منابع انساني محل اطمينان و پشتيباني از مطالبات پرسنلي هر سازمان است.

وي ادامه داد: مطالبات شامل سرمايه انساني بعنوان مولفه مهم در تحقق اهداف سازماني، تکريم ارباب رجوع، آموزش هاي تخصصي، ساختارها و تشکيلات، تعيين شرح وظايف، تعيين محل خدمت و موضوعات ديگر را شامل مي شود.

مدير کل منابع انساني، تشکيلات و آموزش بيان داشت: حوزه منابع انساني به دليل تنوع وظايفي که دارد، جايگاه مهمي در سازمان ها داشته و نقش مهمي را ايفا مي کند.

وي اظهار داشت: درخواست هاي متعددي از حوزه منابع انساني مي شود و از جهت اجابت درخواست همکاران، ما سعي کرديم براساس ديدگاه مديرعامل، که توجه به سرمايه انساني را به عنوان يکي از اولويت هاي مهم خود بيان کرده و برآن تاکيد داشته اند، ما هم در چارچوب اين ديدگاه بسياري از فرايندهاي پيچيده را اصلاح کرديم.

مظفر ادامه داد: با يک نگاه و برداشت مساعد از قوانين و مقررات موجود در جهت حل گرفتاري ها و مشکلات منابع انساني و در جهت اجابت درخواست هاي همکاران پيش رفتيم.

وي اظهار اميدواري کرد: خوشبختانه اول رضايت مندي خدا و سپس رضايت مديرعامل و سوم رضايت کارکنان حاصل شد.

وي رضايت مندي کارکنان را در سال گذشته بي سابقه عنوان کرد و گفت: ديدگاه و حمايت مديرعامل، هيات مديره و بخصوص معاون توسعه مديريت و منابع تلاش و تعامل و همفکري کارشناسان حوزه منابع انساني براي تحقق اين موضوع بسيار مهم بوده است.

مدير کل منابع انساني، تشکيلات و آموزش افزود: از دهم فروردين جزو اولين مديراني بودم که برنامه ها و اولويت هاي حوزه منابع انساني را به حوزه هاي مربوطه ابلاغ کردم. مظفر بيان داشت: در سه حوزه آموزش و پژوهش، ساختارها و تشکيلات و پرسنلي و منابع انساني اولويت هاي کاري ۶ ماهه اول سال ۹۹ را براساس سياست هاي مديرعامل تهيه و ابلاغ شد.

مظفر همچنین از پرداخت حقوق فروردین کارکنان براساس احکام افزایش ضریب سال ۹۹ برای اولین بار خبر داد و گفت: این مهم با تلاش شبانه روزی اداره کارگزینی انجام می شود.

وي در پايان گفت: اميدواريم در ۶ ماهه اول سال جاري شاهد اقدامات خوبي در حوزه منابع انساني، تشکيلات و آموزش باشیم.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد