خبر خبر

شورميج به مناسبت روز ملي منابع انساني:
توجه به منابع انساني باارزش از برنامه هاي اصلي شرکت فرودگاه هاست
معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران افزايش رضايت کارکنان و بالابردن بهره وري سازماني را از اولويت برنامه هاي شرکت عنوان کرد.

علی شورمیج در گفت و گو با روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ضمن تبریک فرارسیدن روز منابع انسانی عنوان کرد: ثبت 25 فروردین به عنوان روز منابع انسانی در تقویم رسمی کشور در راستای تکریم نیروی انسانی سازمان ها و نهادهای کشور انجام شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تصریح کرد: ثبت روز ملی منابع انسانی تلنگری برای توجه هرچه بیشتر به اهمیت سرمایه های انسانی در برنامه ریزی های سازمان هاست.

وی گفت: خوشبختانه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران همواره بر اهمیت نیروی انسانی به عنوان سرمایه های باارزش شرکت تاکید دارند و در یک سال اخیر در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به سرمایه انسانی با نگاه ویژه و در چارچوب مقررات ابلاغ شده توجه شده و برای تامین رفاه کارکنان اقدامات خوبی را انجام داده ایم.

معاون توسعه مدرییت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزود: ان شاء الله در برنامه های آتی نیز به سرمایه انسانی شرکت توجه خاص خواهد شد.

 

 

-------------------------------------
نظرات
نيرو هاي قرارداد پيمانکاري فناوري اطلاعات() :
باسلام و احترام.جنابب آقاي شورميج عزيز.انتساب حضرتعالي به عنوان معاون منابع انساني براي همه ي کارکنان شرکت مايه مباهات بوده و هست و تلاش هاي خستگي ناپذير حضرتعالي و مجموعه منابع انساني بر هيچ کس پوشيده نيست.جناب آقاي شورميج به فکر کارکنان فناوري اطلاعات قرارداد پيمانکاري هم باشيد.ارتقا امنيت شغلي ، پرداختي مناسب براي گذراندن زندگي و در صورت صلاح تبديل وضعيت به قرارداد مستقيم با عنايت ويژه که به نيرو انساني داريد در صورت صلاح از شما خواهشمنديم براي ما انجام دهيد.با سپاس

اخبار مرتبط اخبار مرتبط