خبر خبر

قدرداني وزير راه و شهرسازي از دست اندرکاران شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران
وزير راه و شهرسازي در پيامي به رئيس، اعضاي هيات مديره و معاونين شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران و مديران فرودگاه هاي سراسر کشور از نقش آفريني موثر دست اندرکاران در به بار نشستن طرح هاي فرودگاهي قدرداني کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی؛ محمد اسلامي در اين پيام با اشاره به انبوه خاطرات تلخ و شيرين، از آن به عنوان تجربه اي ياد کرد که بدانيم و بتوانيم بيش از پيش بر پاي خود بايستيم و با ياري حق تعالي و تکيه بر دانش و توانمندي و پشتيباني ملت بزرگ ايران بر مشکلات و تنگناهاي هر چند عظيم، فائق آمده و از هر ناگواري و سختي، براي سعادت و آسايش مردم و اعتلاي ايران اسلامي فرصتي بيافرينيم.

وي در اين پيام خطاب مسئولان شرکت فرودگاهها و مديران فرودگاهي اظهار اميدواري کرده است؛ زين پس نيز با عنايات خداوند متعال و در پناه حضرت بقيه الله الاعظم (عج) و دعاي مردم عزيز ايران اسلامي، اين ملت بزرگ از هر گزند و بيماري بدور بماند و سال 1399 متفاوت از آنچه بر ما گذشت سالي همراه با گشايش در امور، افزوني سلامت و شادابي و موفقيت هاي روز افزون براي مردم عزيزمان باشد.

اسلامي در اين پيام  با بيان اينکه وزارت راه و شهرسازي همگام با ملت عظيم و الشان و با تاسي از فرامين مقام معظم رهبري و در راستاي تدابير دولت تدبير و اميد، تاکنون از هيچ کوششي براي سعادتمندي و آسايش مردم عزيز ايران فرو گذار ننموده است، حاصل آن را به بار نشستن طرح هاي عظيم آزادراهي، ريلي ، فرودگاهي، بندري و ...  آغاز طرح اقدام ملي مسکن و چند صد پروژه بزرگ و کوچک ديگر عنوان کرد.

وي در پايان ضمن تبريک سال نو و بهار طبيعت از خداوند منان آرزوي توفيقات روز افزون همراه با سلامتي و سعادت را براي همه همکاران ارجمند و خانواده آنان مسئلت کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد