خبر خبر

در آستانه روز مهندس انجام شد
امضاي تفاهمنامه همکاري آموزشي و پژوهشي دانشگاه اميرکبير و شرکت فرودگاه ها
در آستانه روز مهندس و با هدف گسترش و تعميق همکاري هاي مشترک در زمينه هاي آموزشي، پژوهشي و فناوري، تفاهمنامه اي ميان مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران و رييس دانشگاه صنعتي اميرکبير منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، موضوع این تفاهمنامه که به امضای سیاوش امیرمکری، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و احمد معتمدی، رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر رسیده است، همکاری های آموزشی، پژوهشی و فناوری است.

زمینه های همکاری های متقابل شامل برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز شرکت در دانشگاه، مشارکت در برگزاری سمینارها، همایش ها و کارگاه های آموزشی، امکان استفاده از امکانات آزمایشگاهی و مدارک علمی و تخصصی دو طرف با رعایت ضوابط مربوط، برنامه ریزی و راه اندازی دوره های تحصیلات تکمیلی موردنیاز شرکت، استفاده از متخصصان شرکت جهت مشارکت در ارایه دروس نظری و آزمایشگاهی دانشگاه با رعایت ضوابط مربوط و همکاری متقابل در تدوین و چاپ مجلات علمی پژوهشی  است.

همچنین از دیگر زمینه های همکاری می توان به انجام پروژه های تحقیقاتی به سفارش شرکت، حمایت مشترک از ایده های نوآورانه و شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه فرودگاهی، حمایت از تعریف و اجرای پایان نامه های تحصیلات تکمیلی در راستای حل مسایل صنعت، انجام بازدیدهای علمی و جایابی دوره کارآموزی دانشجویان با هماهنگی شرکت و برنامه ریزی جهت تعریف دروس کارشناسی اختیاری بر اساس نیاز شرکت و صنعت هوایی اشاره کرد.

مدت تفاهمنامه همکاری میان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر سه سال و در صورت توافق قابل تمدید است.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط