خبر خبر

بازديد صفايي معاونت عمليات فرودگاهي از پروژه هاي در حال اجراي فرودگاه بين المللي بندرعباس
بازديد صفايي معاونت عمليات فرودگاهي از پروژه هاي در حال اجراي فرودگاه بين المللي بندرعباس

صفایی معاونت عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در بازدید از پروژه های در حال انجام فرودگاه بین المللی بندرعباس بر اجرای این طرح ها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان هرمزگان، در سفر یک روزه صفایی معاونت عملیاتی فرودگاهی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران به بندرعباس به همراه زحمتکشان مدیرکل عمران و توسعه فرودگاهها و ضیایی سرپرست اداره کل فرودگاههای استان هرمزگان از پروژه های در حال ساخت فرودگاه بین المللی بندرعباس بازدید کردند، در جریان بازدید ضیایی گزارشی از روند اجرایی پروژها ارائه داد.

صفایی پس از بازدید در جلسات جدا گانه با پیمان کاران پروژه دیوار و حصار کشی فرودگاه بندرعباس، میناب، بستک و پارسیان، توسعه اپرون فرودگاه، بهسازی و مرمت فرودگاه بندرعباس، احداث ساختمان و استخر ایمنی زمنی فرودگاه بندر لنگه و سرویس رود فرودگاه بین المللی بندرعباس ضمن ارائه راهکارهای لازم براتمام به موقع طرح ها تاکید کرد .

شایان ذکر است است بخش پایانی جلسه مذکور به دیدار با مدیرکل هواشناسی استان هرمزگان در خصوص بررسی وضیعت پروژه ایستگاه هواشناسی فرودگاه بندر لنگه اختصاص یافت

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد