خبر خبر

انتصاب سرپرست جديد يگان حفاظت هواپيمايي فرودگاههاي استان هرمزگان
انتصاب سرپرست جديد يگان حفاظت هواپيمايي فرودگاههاي استان هرمزگان

با حضور فرمانده سپاه حفاظت هواپيمايي کشور، سرهنگ دوم حمید خاندل به سمت سرپرست يگان سپاه حفاظت هواپيمايي استان هرمزگان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان هرمزگان، آیین تکریم از سرهنگ جمال آبادی و معارفه سرهنگ دوم خاندل بعنوان سرپرست یگان حفاظت هواپیمایی استان هرمزگان با حضور سردار موسوی فرمانده حفاظت هواپیمایی کشور، سردار سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع)، ضیایی سرپرست اداره کل فرودگاههای استان هرمزگان به همراه معاونین، مسئولین استانی و فرودگاهی در یگان سپاه حفاظت استان برگزار شد.

در این مراسم فرمانده حفاظت هواپیمایی کشور ضمن تشریح ماموریت سپاه در فرودگاههای کشور، خدمت متواضعانه به مسافران هوایی را از برنامه های جدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فرودگاهها دانست وی افزود: احترام به مردم جزء تاکیدات دین و ائمه معصومین سلام الله علیهم اجمعین و همچنین امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری است و تجربه نشان داده است هر چه بتوانیم خدمات مطلوب تری به مسافران ارائه نماییم، رضایتمندی آنها به نظام اسلامی بیشتر خواهد شد.

سردار موسوی مدیریت در حوزه امنیت و خدمات فرودگاهی را به مثابه یک سیستم یکپارچه دانست و افزود: مسئولیت در فرودگاهها مستلزم نگاه سیستمی است و هر مسئول اعم از مدیرکل فرودگاهها، فرمانده سپاه و یا پلیس فرودگاهها زمانی موفق خواهند شد که از نگاه فردی پرهیز و به نگاه سیستمی و تیمی توجه ویژه نمایند.

ضیایی سرپرست اداره کل فرودگاههای استان هرمزگان در ابتداء جلسه ضمن خوشامد گویی به مهمانان از زحمات جمال آبادی تشکر و آرزوی توفیق برای خاندل خواستار شد. همچنین وی افزود ایمنی و امنیت دو رکن اصلی در فرودگاههای کشور هستند که یکی از بازوهای موثر و توانمند در این موضوع حضور مستحکم یگان سپاه حفاظت هواپیمایی در صنعت هوانوردی کشور است که موجب شده خطوط هوایی کشور جزو امن ترین خطوط جهان بر شمار آید.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد