خبر خبر

فرودگاه بندرعباس ميزبان هفدهمين کارگاه آموزشي اداره کل آتش نشاني وهدايت زميني هواپيما
فرودگاه بندرعباس ميزبان هفدهمين کارگاه آموزشي اداره کل آتش نشاني وهدايت زميني هواپيما

به نقل از روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان هرمزگان کارگاه آموزشی دو روزه آنالیز منابع و وظایف در روزهای نهم و دهم مهرماه در فرودگاه بین المللی بندرعباس درحال برگزاری است .

در آیین افتتاح این کارگاه آموزشی امانی بنی مدیرکل فرودگاههای استان هرمزگان ضمن تبریک به مدعوین ، مسئله ایمنی را یکی از مسائل مطرح روز دنیا بر شمرد و از برگزاری این کارگاه درفرودگاه بندرعباس ابراز خرسندی نمود .  

همچنین حاجی بیگی مدیرکل آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما در حاشیه برگزاری هفدهمین گرد همایی روسا و مسئولین آتش نشانی 51 فرودگاه کشور گفت: موضوع تعیین تعداد نفرات لازم برای ایستگاه آتش نشانی همواره بصورت یک بحث مهم مطرح بوده است چرا که این حوزه امر خطیر نجات جان انسان ها را بر عهده داشته و حصول اطمینان از وجود تعداد نفرات کافی در ایستگاه های آتش نشانی همواره از دغدغه های مدیران ستادی و فرودگاهی بوده است لزوم برگزاری این کارگاه با توجه به قوانین جدید سازمان هواپیمایی کشوری PART-ADR که در آن به مساله لزوم انجام آنالیز برای تعیین حداقل تعداد نفرات لازم برای هر ایستگاه آتش نشانی اشاره شده بوده است .

وی گفت : این گردهمایی فرصت مناسبی را برای تبادل اطلاعات و تجربیات در اختیار روسای ادارات آتش نشانی فرودگاههای سراسر کشور قرار داد و برنامه های آتی اداره کل در حوزه های مختلف با روسای ادارات مطرح و بررسی گردید.

در پایان ایشان از مدیرکل فرودگاههای استان هرمزگان و معاونین و همکاران اداره آتش نشانی فرودگاه بین المللی بندرعباس و سایر پرسنل اداره کل استان به جهت تلاش برای هرچه بهتر برگزاری این کارگاه آموزشی، صمیمانه تشکر و قدردانی نمود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد