خبر خبر

اعزام نخستين گروه زائران حج تمتع سال 98
اعزام نخستين گروه زائران حج تمتع سال 98

 طي مراسمي با حضور دست‌اندرکاران حج از فرودگاه بین المللی شهدای پرواز 655 بندرعباس بدرقه شدند و به اين ترتيب اين فرودگاه وارد عمليات حج شد.

به گزارش روابطعمومی فرودگاههای استان هرمزگان، آیین معنوی بدرقه حجاج بامداد امروز، 30 تیر 98، با حضور جمعی از مسئولان استانی و فرودگاهی و اصحاب رسانه در فرودگاه بین المللی شهدای پرواز 655 بندرعباس برگزار شد.

مدیرکل فرودگاههای استان هرمزگان گفت: امسال 1145 زائر هرمزگانی در قالب هشت کاروان از30 تیر تا31 تیر 98 با 5 سورتی پرواز ، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی به سفر معنوی حج تمتع مشرف میشوند.

محمود امانی بنی افزود: نخستین گروه از زائران حج تمتع ساعت 9:37 صبح امروز با 232 زائر که جوانترین زائر 18 و مسن ترین 90 سال فرودگاه بندرعباس را به مقصد جده ترک کرد

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای تسهیل ارائه خدمات و ارتقای سطح کیفیت خدمات فرودگاهی توسط اداره کل فرودگاههای استان هرمزگان در عملیات حج امسال گفت: این اداره کل در راستای ارائه خدمات بهینه به زائران بیت الله الحرام، نسبت به تجهیز ترمینال خارجی، چک دستگاههای کمک ناوبری و کمک بازرسی، چک سیستمهای روشنایی وغیره و همچنین برگزاری جلسات هماهنگی حج با ادارات و ارگانهای مرتبط اقدام کرده است تا خدمترسانی هرچه بهتر به زائران رقم زده شود.

امانی بنی همچنین در پایان به اطلاعرسانی به موقع عملیات اعزام زائران در پرتال اداره کل شامل اقدامات و الزامات فرودگاهی، توصیههای بهداشتی – امنیتی، مسیرهای رفت و آمد حجاج و... برای راهنمایی بیشتر و بهتر زائران اشاره کرد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد