خبر خبر

افزایش پرواز مسیر خارجی در فرودگاه بین المللی بندرعباس/مسقط درلیست پروازهای بندرعباس

مدیر کل فرودگاههای استان هرمزگان از افزایش پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی بندرعباس خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان هرمزگان محمود امانی بنی با اعلام این خبر افزود : با پیگیری های انجام شده  از 16 مرداد ماه شاهد انجام پرواز در مسیر بندرعباس مسقط و بالعکس خواهیم بود .

امانی بنی گفت : این پرواز در روزهای دوشنبه هر هفته و توسط شرکت هواپیمائی کیش ایر در این مسیر انجام خواهد شد که چنانچه شاهدتقاضاهای بیشتر باشیم بلافاصله افزایش بیشتر این پرواز در دستور کار قرار خواهد گرفت .

مدیر کل فرودگاههای استان هرمزگان با اشاره به اهمیت افزایش اینگونه پروازها خاطر نشان کرد : افزایش روابط خصوصا تجاری و اقتصادی در بین کشورها نیازمند ایجاد بسترهای مناسب ارتباطات است و در این راستا فرودگاه از اهمیت ویژه و استراتژیک برخوردار می باشد از همین رو افزایش اینگونه پروازها در بالا بردن سطح تبادلات با کشورها بسیار حائض اهمیت خواهد بود .

امانی افزود : برنامه های دیگری نیز جهت افزایش پرواز در سطح فرودگاههای استان در دستور کار می باشد که پیگیری و برقراری پروازهای بیشتر منوط به استقبال مردم خواهد بود چرا که بستر های لازم در سطح فرودگاههای استان کاملا محیاست و چنانچه مردم از مسیرهای پروازی استقبال کنند بلافاصله پیگیری لازم جهت افزایش پرواز انجام خواهد شد . 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد