خبر خبر

برگزاري جلسه هماهنگي ادارات و ارگانه هاي برگزارکننده حج تمتع سال 1396
برگزاري جلسه هماهنگي ادارات و ارگانه هاي برگزارکننده حج تمتع سال 1396

برگزاری جلسه ادارات و هماهنگی ارگانهای برگزار کننده حج تمتع سال 1396

صبح امروز جلسه هماهنگی حج تمتع سال 1396 با حضور ارگانهای برگزار کننده در سالن اجتماعات اداره کل فرودگاههای استان هرمزگان برگزار شد .

گفتنی است هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران (هما) وظیفه اعزام حاجیان به سرزمین وحی را در قالب 11 کاروان و با 6 سورتی پرواز به عهده خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فرودگاههای استان هرمزگان در جلسه امروز مدیرکل فرودگاههای استان از آمادگی همه جانبه این فرودگاه برای پذیرش و اعزام مسافران به سرزمین وحی خبر داد ، افزود تعداد مسافران امسال نسبت به سال  1394 (آخرین اعزام)  با رشدی چشمگیر از 561  نفر به 1610 نفر افزایش یافته است و فرودگاه بین المللی بندرعباس و ارگان ها و نهادهای مستقر با تمام قوا پذیرای مسافران خواهد بود.

محمود امانی بنی خاطرنشان کرد تجهیزات وتسهیلات خاصی برای خروج و بازگشت حاجیان  لازم  است که تمهیدات خاصی برای این مهم اندیشیده که به یاری خدا این تسهیلات در اختیار زائران بیت الله الحرام قرار خواهد گرفت، وی افزود: خوشبختانه با هماهنگی همه جانبه ارگانهای درگیر، مشکلی درخروج و ورود پروازها وجود ندارد و برگزاری جلسه مذکور جهت رفع مشکلات احتمالی و هماهنگی کامل صورت پذیرفت.

لازم به ذکر است حاجیان هرمزگانی با پرواز به مقصد مدینه و پس از آن در برگشت از مبدا جده سفر معنوی خود را پایان خواهد داد . 

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد