خبر خبر

اجراي فاز اول بهسازی ترمینال یک فرودگاه بین المللی بندرعباس بعد از بازگشت حجاج از سرزمین وحی

مدیرکل فرودگاههای استان هرمزگان از آمادگی همه جانبه این فرودگاه برای پذیرش و اعزام مسافران به سرزمین وحی خبر داده و افزود فاز یک بهسازی ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی بندرعباس بعد از ورود حجاج از زیارت بیت الله الحرام آغاز خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی فرودگاههای استان هرمزگان محمود امانی بنی با اشاره به آمادگی همه جانبه این فرودگاه برای پذیرش و اعزام مسافران  به سرزمین وحی گفت : تعداد مسافران امسال نسبت به سال 94  با رشدی چشمگیر از 561  نفر به 1610 نفر افزایش یافته است .

امانی افزود تجهیزات و تمهیدات لازم برای این مهم اندیشیده شده و یکسری تسهیلات ویژه پرواز حجاج نیز در مدت زمان باقی مانده برای خدمات رسانی بهتر به مسافرین و مستقبلین این پروازها ارائه خواهد شد . وی افزود حاجیان هرمزگانی با پرواز به مقصد مدینه و پس از آن در برگشت از مبدا جده سفر معنوی خود را انجام خواهند داد . 

وی در خصوص بهسازی ترمینال یک فرودگاه بندرعباس گفت : فاز یک بهسازی کلی و همه جانبه  که مقرر بود از مرداد ماه سالجاری آغاز گردد به تاریخ اواسط شهریور ماه و پس از بازگشت مسافران از سرزمین وحی موکول شده و ادامه بهسازی این ترمینال تا 3 فاز با ایجاد تغییرات زیربنایی در چیدمان و افزایش چند برابری ظرفیت کنونی ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی بندرعباس در دستور کار قرار دارد .

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد