خبر خبر

افزایش سه مسیر پروازی از فرودگاه بندرعباس

مدیر کل فرودگاههای استان هرمزگان از افزایش پرواز در 3 مسیر پروازی از فرودگاه بندرعباس خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان هرمزگان محمود امانی بنی با اشاره به این خبر افزود: افزایش پرواز ها در 3 مسیر بندرعباس-تهران ، بندرعباس- یزد و بندرعباس – کیش  و بلعکس از  عید سعید فطر با شرکت های هواپیمائی آسمان ، نفت و آتا انجام خواهد شد .

امانی بنی با اشاره به اهمیت افزایش پرواز ها در سطح فرودگاههای استان گفت : با توجه به کاهش پرواز در مسیر پروازی بندرعباس – یزد و بالعکس و با توجه به استقبال خوب از این مسیر ، این پرواز از هفته ای یک پرواز به هفته ای سه پرواز افزایش یافت .

امانی بنی همچنین در خصوص مسیر پرتردد بندرعباس – تهران افزود : پرواز جدید در ساعتهای تعیین شده جهت رفاه بیشتر مسافرین برنامه ریزی شده است که با افزایش 7 پرواز  هفتگی به یاری خدا شاهد کاهش ایستایی مسافرین این مسیر در پشت درب های دفاتر صدور بلیط در ترمینالهای فرودگاه بندرعباس خواهیم بود .

وی همچنین از افزایش پرواز در مسیر بندرعباس – کیش و بالعکس در هفته پیش رو توسط شرکت هواپیمائی نفت خبر داد.

مدیر کل فرودگاههای استان هرمزگان در خصوص افزایش پروازهای دیگر فرودگاههای استان گفت :  افزایش پرواز در مسیرهای مختلف به ابوموسی و بلعکس در جهت ایجاد رفاه و آرامش بیشتر برای ساکنین ابوموسی یکی از مهمترین برنامه های سال جاری است و برنامه های خوبی جهت افزایش پروازهای  فرودگاه بندرلنگه در دستور کار داریم که به زودی شاهد نتایج آن خواهیم بود . 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد