خبر خبر

افتتاح رسمی دفتر وزارت امور خارجه (صدور ویزای الکترونیکی ) در فرودگاه بندرعباس

مدیر کل فرودگاههای استان هرمزگان از افتتاح رسمی دفتر وزارت امورخارجه (صدور ویزا) در  فرودگاه بین المللی بندرعباس خبر داد .

صبح امروز با حضور دکتر قشقاوی معاون وزیر امور خارجه ، دکتر جادری استاندار هرمزگان ، سرکنسولگری کشور هند در بندرعباس ، رئیس اطاق بازرگانی کشور عمان و جمعی از مدیران و مسئولان استانی دفتر صدور روادید الکترونیک  به صورت رسمی در فرودگاه بندرعباس افتتاح و به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان هرمزگان دکتر قشقاوی معاون وزیر امور خارجه ضمن قدردانی از پیگیرهای مجدانه مهندس امانی مدیر کل فرودگاههای استان هرمزگان برای تحقق این امر گفت : هرمزگان با دارا بودن  سه دفتر نمایندگی در شهرهای بندرعباس ، قشم و کیش رتبه نخست را در سطح کشور دارا است . وی افتتاح دفتر صدور ویزای الکترونیکی در فرودگاه بندرعباس را در آستانه سال نو هدیه ای به مردم شریف هرمزگان شمرد و ابراز امید واری نمود این امر باعث رونق تجاری و صنعت گردشگری استانی گردد .

دکنر جاسم جادری استاندار هرمزگان  با برشمردن  بندرعباس بعنوان پایتخت اقتصادی کشور صدور ویزا را نقطه عطفی در رونق اقتصادی دانست و عنوان نمود تجار کشور ها بدون دغدغه میتوانند در کمترین زمان ممکنو بصورت آنی روادید الکترونیکی خود را به محض ورود به فرودگاه دریافت نمایند .

 محمود امانی بنی مدیر کل فرودگاههای استان نیز گفت : با پیگیری های انجام شده صدور روادید بصورت آنی در دفتر وزارت امور خارجه مستقر در ترمینال یک فرودگاه بین المللی بندرعباس برای تجار و مسافران کشورهای خارجی صادر می گردد که این امر باعث افزایش مسافر و به طبع آن افزایش پروازهای خارجی خواهد شد .

 وی افزود بازگرداندن مسافرخارجی بدلیل عدم وجود دفتر صدور ویزا امری مشکل ساز بود که خوشبختانه مرتفع گردید .

گفتنی است دکتر قشقاوی و تیم همراه بعد از افتتاحیه فرودگاه عازم بندرشهید باهنر بندرعباس گشتند تا دفتر صدور ویزای آنی الترونیکی را در آن بندر نیز افتتاح کنند . 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد