خبر خبر

آغاز بکار سمینار آموزشی معاونین اداری ومالی فرودگاههای سراسر کشور در فرودگاه بندرعباس

سمینار آموزشی با محوریت آیین نامه مالی ، معاملاتی با حضور اکرمیان عضو هیات مدیره ، امامی معاونت توسعه مدیریت و منابع و جمعی از مدیران کل حوزه اداری ، مالی ، تدارکات  و حراست شرکت فرودگاهها و ناوبری هوائی ایران برای معاونین حوزه اداری ومالی فرودگاههاي سراسر كشور در بندرعباس آغاز بکار کرد .

به‌گزارش روابط‌ عمومی فرودگاه‌های استان هرمزگان در افتتاحیه اين سمينار پس از سخنرانی و خوش آمد گویی امانی بنی مدیر کل فرودگاههای استان هرمزگان اکرمیان عضو هیئت مدیره شرکت به ایراد سخن پرداخت . وی در خلال صحبتها به لزوم اتکا بر درآمدهای غیر هوانوردی ، تلاش برای رشد هرچه بیشتر شرکت فرودگاهها و نقش تک تک کارکنان در ارتقاء صنعت هوانوردی کشور اشاراتی داشت .

سپس امامی معاون توسعه و مدیریت و منابع شرکت در سخنرانی خود با نام بردن از سرمایه انسانی شرکت بعنوان سرمایه طلایی بر لزوم تلاش مدیران برای حفظ این سرمایه که جوهره اصلی سیستم است تاکید و اشاره نمود بسترهای قانونی لازم با تلاش پیگیرانه مدیرعامل شرکت جناب آقای دکتر مه آبادی برای جهش به افق متعالی 1404 که از منویات مقام معظم رهبری است ، فراهم بوده و در بسیاری از شاخص ها در رتبه اول قرار داریم و باید با افزایش خدمات سعی در تسریع این جهش داشته باشیم .  

گفتنی است تمامی مدیران کل و مدیران حاضر در کارگاه آموزشی طبق برنامه به ایراد سخن پرداختند . 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد