خبر خبر

افزایش پرواز همچنان در دستور کار فرودگاههای استان هرمزگان

مدیر کل فرودگاههای استان هرمزگان از افزایش پرواز در 3 مسیر پروازی از فرودگاه بندرعباس خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان هرمزگان محمود امانی بنی با اشاره به این خبر افزود: افزایش پرواز ها در 3 مسیر بندرعباس ، تهران –بندرعباس،  شیراز – بندرعباس، کیش و بلعکس از ابتدای هفته صورت گرفته و قطعا همچنان شاهد افزایش پرواز ها در سطح فرودگاه بندرعباس و  فرودگاههای استان خواهیم بود.

امانی بنی با اشاره به اهمیت افزایش پرواز ها در سطح فرودگاههای استان افزود : افزایش پرواز در مسیر بندرعباس – ابوموسی و بلعکس در جهت ایجاد رفاه و ارامش بیشتر برای ساکنین ابوموسی یکی از مهمترین کارها در طول امسال بوده و برنامه های خوبی جهت افزایش پرواز فرودگاه بندرلنگه در دستور کار داریم که به زودی شاهد نتایج آن خواهیم بود .

امانی بنی گفت: رسالت اصلی ما توجه به نیاز مردم در حوزه هوانوردی و ایجاد آرامش در مسافرت های هوایی بوده و با توجه به درخواست های مکرر مردم افزایش پروازها همچنان در دستور کار قرار دارد .

امانی بنی با اشاره به اهمیت پرواز در مسیر جدید  افزود: یکی از مهمترین عوامل در ایجاد مسیر پروازی جدید در فرودگاهها استقبال مردم بوده و قطعا در هر مسیری که شاهد این استقبال باشیم تمام کوشش خود را برای تحقق این مهم انجام خواهیم داد 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد